Spiderman i Superbohaterowie

Ratują świat i pomagają ludzkości!

Dlaczego Superbohaterowie?

Ponieważ posiadają umiejętności znacznie przekraczające te dostępne zwyczajnym ludziom, które wykorzystuje w czynach wymagających wielkiej odwagi. Zazwyczaj cechują się szlachetnością i dążą ku wspólnego dobru. Supebohaterowie są zazwyczaj ubrani w niecodzienny kostium i posługują się wymyślnymi technicznymi lub magicznymi artefaktami - za wiki.

Superhero

spider-man, x-men, superman, batman, fantastic four, ghost rider, hulk, sin city, transformers, v for vendetta, hellboy, blade, marvel, super, hero

Czy wiesz że?

Superman to fikcyjna postać komiksowa, która po raz pierwszy pojawiła się w pierwszym numerze magazynu Action Comics w 1938. Postać Supermana została stworzona przez Joe Shustera i Jerrego Siegela. Uważany za pierwszego superbohatera.

Gadżety


Premiera Spider-Mana 3

Mamy już polskie recenzje Spider-Mana 3 na pierwsza wp.pl druga na Filmweb.pl - Cierpienia młodego superbohatera. Podsumowując: Człowieka Pająka ogląda się świetnie, nie tyle ze względu na oszałamiające efekty specjalne....

i finałowa zapowiedź: Spider Man 3 Final Trailer

I kolejne trailery

1.

2.

3.

i niesamowity spot telewizyjny Spider-Man 3 TV Spot - Venom No. 2 :

Spider-Man 3

30 kwiecietnia w USA miała miejsce najważniejsza premiera Spider-Mana 3. W kraju, w którym wyłożono fundusze na jego produkcję w Nowym Yorku.

W miejscu, w którym mieszka Peter Parker czyli w Queens.

I rewelacyjna piosenka tytułowa produkcji Marwela

Peter Parker ostatecznie odnalazł równowagę między swoimi uczuciami do M.J. a obowiązkami super-bohatera. Na horyzoncie gromadzą się jednak chmury. Kostium Petera nagle zmienia kolor na czarny, a jego moc staje się jeszcze większa. Zmienia się jednak także Peter. Na światło dzienne wychodzi jego mroczna, żądna zemsty osobowość, nad którą do tej pory starał się panować. Pod wpływem kostiumu, Peter staje się zbyt pewny siebie i zaczyna lekceważyć ludzi, którym na nim zależy. Zmuszony do dokonania wyboru między uwodzicielską mocą nowego kostiumu a tym kim wcześniej był, Peter musi pokonać swoje osobiste demony. Tym bardziej, że dwaj z najokrutniejszych złoczyńców, Sandman i Venom, zagrażają nie tylko samemu Peterowi, ale i wszystkim, których kocha.

Tak rozpoczyna się kolejna z przygód naszego superbohatera.

Nowojorska premiera Spider-Mana 3 odbyła się w ramach Tribeca Film Festival, doniosłej imprezy filmowej w USA. Rozpoczęła też nowojorski tydzień Spider-Mana, o czym można dokładniej przeczytać na stronie www.spider-manweeknyc.com

4 maja 2007 roku równocześnie odbędzie się premiera filmu Spider-Man 3 w wielu krajach: Kanadzie, USA, Estonii, Hiszpanii, Islandii, Litwie, Norwegii, Polsce, Rumunii, Finlandii, Szwecji, Turcji, Anglii, Brazylii, Kolumbii, Ekwadorze, Meksyku, Puerto Rico, Urugwaju, Wenezueli, Indii, Kenii, Nigerii i RPA.

Już teraz dostępny jest on dla widzów z Belgii, Czech, Niemiec, Grecji, Francji, Holandii, Chorwacji, Włoch, Węgier, Austrii, Rosji, Portugalii, Serbii, Szwajcarii, Słowenii, Słowacji, Ukrainy, Argentyny, Boliwii, Chile, Peru, Australii, Chin, Hong Kongu, Indonezjii, Japonii, Koreii, Malezji, Nowej Zelandii, Filipin, Singaporu, Taiwanu, Tajlandii, Bahrainu, Egiptu, Izraela, Jordanii, Kuwejtu, Omanu, Kataru, Syrii i Emiratów Arabskich.

Superman Powrót / Superman Returns

Superman Powrót / Superman Returns

Po tajemniczej kilkuletniej nieobecności, Człowiek ze Stali wraca na Ziemię w epicko-przygodowym filmie akcji Superman Powrót, w nowym rozdziale sagi o jednym z najbardziej uwielbianym super-bohaterów.
Podczas gdy stary wróg knuje spisek, by pozbawić Supermana mocy raz na zawsze, Superman (Brandon Routh) stawia czoło wielkiej tragedii - kobieta którą kocha, Lois Lane (Kate Bosworth), rozpoczęła nowe życie. Ale czy aby na pewno?

Słodko-gorzki powrót Supermana skłania go do zm...

Czytaj więcej

Współpraca Orange i Warner Bros

 Współpraca Orange i Warner Bros

Orange uruchamia specjalny serwis związany z filmowym hitem tego lataOrange podpisał umowę współpracy z Warner Bros. Pictures International i Warner Bros. Online w celu dostarczenia swoim klientom oryginalnego serwisu mobilnego związanego z wydarzeniem tego lata, najbardziej oczekiwanym filmem studia Warner Bros. Pictures International – Superman:Powrót. Orange na świecie od lat angażuje się w sferę filmu i rozrywki. Obecne dwunastomiesięczne porozumienie ...

Czytaj więcej

Spiderman 3 - zapowiedź

Spiderman 3 - Zapowiedź nowego filmu:

Posted by David Read more Comments(2) 21.02.


Spider-Man (Peter Benjamin Parker)

Postać z komiksów Marvela stworzona przez Stana Lee i Steve'a Ditko. Po raz pierwszy pojawił się w "Amazing Fantasy" #15 w roku 1962. Przygody Spider-Mana opisywane są i były w komiksach, filmach animowanych i pełnometrażowych filmach kinowych, które przyniosły ogromne zyski. Postać Spider-Mana stała się ikoną kultury, rozpoznawaną na całym świecie (przez jakiś czas był elementem logo Marvel Comics). Spider-Man (pisownia z myślnikiem jest preferowana przez Stana Lee jako odróżniająca od Supermana) to, według jego twórców, bohater, z którym czytelnik może się utożsamiać. Mimo posiadania fantastycznych mocy, Peter Parker musi się zmagać z codziennością: opiekuje się samotną ciotką, ma nieprzyjemnego szefa, choruje, nie dosypia. Nie ma odziedziczonej fortuny jak Batman czy samotni na biegunie jak Superman. Walka z przestępczością na ulicach Nowego Jorku nie jest dla niego odpowiedzią na wezwanie czy dumnym przywilejem, ale codziennym obowiązkiem, którego się podjął. Po walkach długo leczy rany i połamane żebra. Jednocześnie musi ukrywać swoją tożsamość i znosić podejrzenia, że wcale nie jest superbohaterem, a superprzestępcą. Obecnie tworzeniem scenariuszy komiksowych przygód Sider-Mana zajmuje się J. Michael Straczynski, twórca zawiłej fabuły serialu Babylon 5. Straczynski odkrywa przed czytelnikami mistyczny aspekt mocy, jakimi został obdarzony Peter Parker. Zwraca on uwagę na to, że bohaterowie Marvela zdają się przyciągać podobnych sobie przeciwników, a w przypadku Spider-Mana oznacza to ludzi upodobnionych do zwierząt: do skorpiona, nosorożca, jaszczurki, ptaka. Stawia też pytanie, czy ktoś inny, obdarzony podobnymi mocami, podjąłby się walki ze złem, pokazując istnienie innych ludzi-pająków. Źródło: Wikipedia

Google