Aktualności LIFESTYLE muzyka

4. EDYCJA TYCHY LIGHT & SOUND FESTIVAL W BROWARZE OBYWATELSKIM W TYCHACH

4. EDYCJA TYCHY LIGHT & SOUND FESTIVAL W BROWARZE OBYWATELSKIM W TYCHACH
W sobotę 12 września do Browaru Obywatelskiego w Tychach zawita Light & Sound Festival, czyli wielkie święto muzyki i światła, sztuk wizualnych i muzyki

Data publikacji: 2020-09-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 4. EDYCJA TYCHY LIGHT & SOUND FESTIVAL W BROWARZE OBYWATELSKIM W TYCHACH
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

W sobotę 12 września do Browaru Obywatelskiego w Tychach zawita Light & Sound Festival, czyli wielkie święto muzyki i światła, sztuk wizualnych i muzyki elektronicznej.

4. EDYCJA TYCHY LIGHT & SOUND FESTIVAL W BROWARZE OBYWATELSKIM W TYCHACH LIFESTYLE, Muzyka - W sobotę 12 września do Browaru Obywatelskiego w Tychach zawita Light & Sound Festival, czyli wielkie święto muzyki i światła, sztuk wizualnych i muzyki elektronicznej.

W sobotę 12 września do Browaru Obywatelskiego w Tychach zawita Light & Sound Festival, czyli wielkie święto muzyki i światła, sztuk wizualnych i muzyki elektronicznej. Jak co roku wydarzenie uświetni konkurs na najlepszy mapping 3D z prac nadesłanych z całego kraju. Jury wyłoni zwycięzcę, który odbierze nagrodą prezydenta miasta w wysokość 5,000 PLN, a finał nastąpi właśnie podczas festiwalu. Uczestnicy będą mogli napić się także oryginalnego piwa Tichauer, warzonego naturalnie na bazie 120-letnich receptur.

W tym roku głównym tematem Tychy Light & Sound Festival jest „Ziemia” i wokół tego hasła będą się kręcić wszelkie atrakcje. A jest ich niemało! Odbędą się wystawy WSTI oraz UJD Częstochowa (prac studentów Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach), Izabeli Wądołowskiej „Kto tu tańczy” i Justyny Biskup-Naumienko „Nasze dziewczyny z osiedla”, koncerty z nurtu alternative i nie tylko. Wystąpi Karolina Czarnecka i zespół Cukier, a także zespół Chłodno i duet SIDOR x S-AGE. Podczas imprezy odbędzie się także finał konkursu na najlepszy mapping 3D, a wyselekcjonowane przez Jury prace zostaną zaprezentowane w nowo zrewitalizowanych przestrzeniach Starej Warzelni o powierzchni ponad 1000 m2 sztuki, gdzie mieści się Tichauer Art Gallery.

Festiwal rozpocznie się w sobotę 12 września o godz. 17.00 w Browarze Obywatelskim przy ul. Browarowej 21 w Tychach.

Plan festiwalu:

16.00-17.00 – koncert zespołu CHŁODNO

17.00-17.30 – wernisaż wystawy prac studentów Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach oraz UJD Częstochowa

17.30-18.30 – koncert zespołu SIDOR x S-AGE

18.30-19.00 – wernisaż wystawy Tyskiego Banku Kultury: Izabeli Wądołowskiej „Kto tu tańczy” i Justyny Biskup-Naumienko „Nasze dziewczyny z osiedla”

A to już wiesz?  „Dekalog Spolsky”, czyli Mery Spolsky w Studio U22

19.00-20.00 – koncert zespołu CUKIER

20.00-20.45 – konkurs mappingu

20.45-21.10 – koncert KAROLINY CZARNECKIEJ

22.10-22.30 – ogłoszenie wyników konkursu mappingów i pokaz prac laureatów

Data: sobota 12 września w godz. 17.00-22.30

Adres: Browar Obywatelski, ul. Browarowa 21, Tychy

Organizatorem 4. edycji Tychy Light & Sound Festival jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach, a współorganizatorem jest Browar Obywatelski w Tychach.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
4. EDYCJA TYCHY LIGHT & SOUND FESTIVAL W BROWARZE OBYWATELSKIM W TYCHACH LIFESTYLE, Muzyka - W sobotę 12 września do Browaru Obywatelskiego w Tychach zawita Light & Sound Festival, czyli wielkie święto muzyki i światła, sztuk wizualnych i muzyki elektronicznej.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy