Aktualności LIFESTYLE muzyka

Akustyczny wieczór w Vapiano w Sukcesji

Akustyczny wieczór w Vapiano w Sukcesji
Data publikacji: 2017-09-07 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Akustyczny wieczór w Vapiano w Sukcesji Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka Jesień to czas, kiedy chętniej sięgamy po drobne przyjemności.

Data publikacji: 2017-09-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Akustyczny wieczór w Vapiano w Sukcesji
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Akustyczny wieczór w Vapiano w Sukcesji LIFESTYLE, Muzyka -

Jesień to czas, kiedy chętniej sięgamy po drobne przyjemności. Ulubiona muzyka, pyszne jedzenie, a to wszystko w towarzystwie przyjaciół – brzmi jak przepis na idealny wieczór. Włoska restauracja Vapiano, mieszcząca się w Sukcesji, oferuje swoim gościom cykle spotkań, podczas których zrelaksują się i będą mieli okazję skosztować pysznych potraw rodem z ojczyzny pizzy.

Wieczory muzyczne w Vapiano to cykl specjalnych koncertów, podczas których klienci restauracji Vapiano w Sukcesji mogą skosztować kuchni włoskiej przy dźwiękach specjalnie skomponowanej na te wieczory muzyki.

W piątek, 8 września, przed publicznością wystąpi zespół Triola Duet. Triola, czyli Ada Rusinkiewicz (wokal) oraz Kuba Jung (gitara) to duet zawodowych muzyków, którzy poznali się na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Łodzi. Poruszają się w wielu stylistykach muzyki kameralnej: od bluesa, przez jazz, piosenki międzywojenne, aż po covery współczesnej muzyki rozrywkowej.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać rezerwacji telefonicznie pod numerem 733 633 924. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Akustyczny wieczór w Vapiano w Sukcesji LIFESTYLE, Muzyka -
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

A to już wiesz?  NOWY SINGIEL KRYSI ZAJKOWSKIEJ PT. „GDYBY COFNĄĆ CZAS” JUŻ JEST!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy