Aktualności LIFESTYLE muzyka

BEATA SZAŁWIŃSKA OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2019

BEATA SZAŁWIŃSKA OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2019
Beata Szałwińska – polsko-luksemburska pianistka, która zagrała w tym miesiącu niezapomniany koncert w Studiu Lutosławskiego w Warszawie, została uhonorowana statuetką w kategorii Osobowość Roku

Data publikacji: 2019-10-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: BEATA SZAŁWIŃSKA OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2019
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Beata Szałwińska – polsko-luksemburska pianistka, która zagrała w tym miesiącu niezapomniany koncert w Studiu Lutosławskiego w Warszawie, została uhonorowana statuetką w kategorii Osobowość Roku 2019.

BEATA SZAŁWIŃSKA OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2019 LIFESTYLE, Muzyka - Beata Szałwińska – polsko-luksemburska pianistka, która zagrała w tym miesiącu niezapomniany koncert w Studiu Lutosławskiego w Warszawie, została uhonorowana statuetką w kategorii Osobowość Roku 2019.

Podczas X jubileuszowej Gali Polish Businesswoman Awards pianistka została wyróżniona jako Charyzmatyczna Osobowość Muzyczna Promująca Polskę na Rynkach Międzynarodowych.

O Beacie Szałwińskej jest coraz głośniej w Polsce i na świecie dzięki sukcesom na międzynarodowych scenach. Jest niezwykle utalentowaną i wszechstronną pianistką, której twórczość charakteryzuje się  mieszaniem  różnych stylów i gatunków muzycznych. Dzięki temu zyskuje coraz liczniejszą rzeszę fanów nie tylko wśród miłośników klasycznych brzmień, ale również wśród pasjonatów jazzu i muzyki rozrywkowej. Beata Szałwińska jest założycielką  Aconcagua Quintet, obecnie przekształconego w zespół znany jako Beata Szałwińska’s  ACONCAGUA PROJECT. Celem tego muzycznego projektu jest interpretacja i rozpowszechnianie repertuaru Astora Piazzolli, jednego z twórców argentyńskiego tanga, łączącego muzykę klasyczną z innymi gatunkami i stylami muzycznymi.

Konkurs Polish Businesswomen Awards organizowany jest przez magazyn „Businesswoman & life” już od dziesięciu lat. Celem corocznej gali oraz towarzyszącego jej konkursu jest docenienie przedsiębiorczości kobiet oraz wyróżnienie firm i przedsiębiorców odznaczających się najwyższą jakością, profesjonalizmem, etyką
w działaniu oraz innowacyjnością, a także zwiększenie rozpoznawalności marek i ich wiarygodności w środowisku biznesowym. Wśród dotychczasowych laureatów wymienić można m.in. takie znane nazwiska, jak Janina Ochojska, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Martyna Wojciechowska, Ewa Minge, Beata Pawlikowska,
Ewa Błaszczyk, Aneta Kręglicka czy Grażyna Wolszczak. W tym roku finałowa gala odbyła się
w pięciogwiazdkowym Hotelu Regent przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
BEATA SZAŁWIŃSKA OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2019 LIFESTYLE, Muzyka - Beata Szałwińska – polsko-luksemburska pianistka, która zagrała w tym miesiącu niezapomniany koncert w Studiu Lutosławskiego w Warszawie, została uhonorowana statuetką w kategorii Osobowość Roku 2019.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

A to już wiesz?  MIKSUJEMY - warsztaty DJ we Wrocławiu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy