Aktualności LIFESTYLE muzyka

Karina Opyrchał wraca z nowym singlem

Karina Opyrchał wraca z nowym singlem
Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel pt. “Nie przestaję biec”, do którego sama skomponowała muzykę, a słowa napisała wspólnie z Michałem

Data publikacji: 2019-05-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Karina Opyrchał wraca z nowym singlem
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel pt. “Nie przestaję biec”, do którego sama skomponowała muzykę, a słowa napisała wspólnie z Michałem Kacprzakiem.

Karina Opyrchał wraca z nowym singlem LIFESTYLE, Muzyka - Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel pt. “Nie przestaję biec”, do którego sama skomponowała muzykę, a słowa napisała wspólnie z Michałem Kacprzakiem.

Karina Opyrchał to polska wokalistka, na stałe mieszkająca w Niemczech. Tworzy jednak i koncertuje po polsku. Jej debiutancki album ukaże się na początku przyszłego roku. 

Do utworu powstał teledysk, nakręcony we Frankufrcie nad Menem i Erfurcie w Niemczech. Teledysk wyreżyserowała Karina Opyrchał i Michał Kacprzak. Za produkcję utworu odpowiada Jacek Markuszewski – Perkusista z zespołu De Mono natomiast za gitary Waldemar Ace Mleczko, były gitarzysta zespołu Łzy.

                                  Teledysk:  https://www.youtube.com/watch?v=xmvydAV561k

„Uprzedzam, że to nie jest piosenka o miłości. To bardzo osobisty utwór. To moja opowieść o zmaganiu się z trudną rzeczywistością, cierpieniem i bólem,  jaki spotkał mnie w dziecięcych latach. To także opowieść o motywacji, która pozwoliła mi znaleźć się dokładnie w tym miejscu, gdzie dziś jestem.  Nigdy dotychczas nie zrobiłam takiego utworu. Uważam, że to najlepszy moment, by wypuścić coś, co ma dla mnie osobiste znaczenie i pokazać mnie z innej strony.” 

Karina Opyrchał nie jest debiutantką na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka od najmłodszych lat uczestniczyła w przeróżnych festiwalach i projektach muzycznych. W swojej karierze brała udział w licznych konkursach wokalnych, w których niejednokrotnie odgrywała pierwszoplanową rolę. Jest laureatką m.in. Międzynarodowego Festiwalu w Pradze gdzie w 2018 r. zdobyła  I miejsce w swojej kategorii wiekowej. 

Karina Opyrchał ma już na swoim koncie trzy dobrze przyjęte single. Wydawnicza przygoda artystki rozpoczęła się za sprawą debiutanckiego Powiedziałeś mi, następnie ukazała się wyprodukowana przez Konrada Leszczyńskiego Symfonia Odwagi, a także wydany wiosną ubiegłego roku singiel To twój dzień, który wokalistka dedykowała młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic, swojego rodzinnego miasta.  Ostatni singiel, Na dnie serca ukazał się jesienią 2018 r. 

A to już wiesz?  Druga edycja Projektu Klub zakończona z prawdziwym przytupem!

“Nie przestaję biec” –

MUZYKA: KARINA OPYRCHAŁ

SŁOWA: KARINA OPYRCHAŁ, MICHAŁ KACPRZAK

GITARY: WALDEMAR – ACE MLECZKO

PRODUKCJA: JACEK MARKUSZEWSKI

 

FB: http://www.facebook.com/KarinaOpyrchalPL

Instagram: http://www.instagram.com/karina_opyrchal 

YouTube: https://goo.gl/wxnrYT

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Karina Opyrchał wraca z nowym singlem LIFESTYLE, Muzyka - Karina Opyrchał prezentuje swój najnowszy singiel pt. “Nie przestaję biec”, do którego sama skomponowała muzykę, a słowa napisała wspólnie z Michałem Kacprzakiem.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy