sport Wiadomości branżowe

Michał Kołodziejczyk Redaktorem Naczelnym Serwisów Sportowych Grupy WP

Michał Kołodziejczyk Redaktorem Naczelnym Serwisów Sportowych Grupy WP
Michał Kołodziejczyk od stycznia 2015 r. pokieruje pracą redakcji sportowej Grupy Wirtualna Polska. Obejmie nowo utworzone stanowisko Redaktora Naczelnego Serwisów Sportowych Grupy WP i będzie odpowiadał za realizację strategii Grupy w zakresie polityki redakcyjnej obszaru Sport, rozwój kompetencji spółki w obszarze kontentu autorskiego oraz nowe sportowe formaty wideo.Podlegać będzie bezpośrednio Dariuszowi Górznemu, Dyrektorowi Działu Sport w Grupie WP, który objął to stanowisko w czerwcu br. po włączeniu w struktury GWP serwisu SportoweFakty.pl.Michał Kołodziejczyk od 2007 pracował w „Rzeczpospolitej” (Gremi Business Communications). Najpierw jako dziennikarz sportowy, a przez ostatni rok – redaktor ds. nowych mediów. Przed „Rzeczpospolitą” związany był m.in. z „Przeglądem Sportowym” i tygodnikiem „Piłka nożna”. Publikował ponadto w „Polityce”, „Sukcesie”, „Przekroju”.Stały współpracownik TVP, wcześniej związany także z nSportem. Relacjonował najważniejsze imprezy sportowe ostatnich lat – był na mistrzostwach świata w piłce nożnej w 2006, 2010 (na mundialu w RPA pracował jako komentator TVP) i 2014. Obsługiwał

Michał Kołodziejczyk od stycznia 2015 r. pokieruje pracą redakcji sportowej Grupy Wirtualna Polska. Obejmie nowo utworzone stanowisko Redaktora Naczelnego Serwisów Sportowych Grupy WP i będzie odpowiadał za realizację strategii Grupy w zakresie polityki redakcyjnej obszaru Sport, rozwój kompetencji spółki w obszarze kontentu autorskiego oraz nowe sportowe formaty wideo.

Podlegać będzie bezpośrednio Dariuszowi Górznemu, Dyrektorowi Działu Sport w Grupie WP, który objął to stanowisko w czerwcu br. po włączeniu w struktury GWP serwisu SportoweFakty.pl.

Michał Kołodziejczyk od 2007 pracował w ?Rzeczpospolitej? (Gremi Business Communications). Najpierw jako dziennikarz sportowy, a przez ostatni rok ? redaktor ds. nowych mediów. Przed ?Rzeczpospolitą? związany był m.in. z ?Przeglądem Sportowym? i tygodnikiem ?Piłka nożna?. Publikował ponadto w ?Polityce?, ?Sukcesie?, ?Przekroju?.

Stały współpracownik TVP, wcześniej związany także z nSportem. Relacjonował najważniejsze imprezy sportowe ostatnich lat ? był na mistrzostwach świata w piłce nożnej w 2006, 2010 (na mundialu w RPA pracował jako komentator TVP) i 2014. Obsługiwał również igrzyska olimpijskiej w Londynie w 2012 roku.

 
 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył
A to już wiesz?  Co autorzy wiedzą o ebookach? Mini-sonda Virtualo na temat rynku ebooków oczami autorów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy