Aktualności LIFESTYLE muzyka

Premiera utworu "The One" LeonVoci z okazji pierwszej edycji Onko Ligi

Premiera utworu "The One" LeonVoci z okazji pierwszej edycji Onko Ligi
20 lipca w Warszawie 9 (AWF – Marymoncka 34) odbędą się największe Mistrzostwa Piłki Nożnej ONKO LIGA 2019. Specjalnie na tę okazję powstał utwór „The One” w wykonaniu kwartetu tenorów

Data publikacji: 2019-07-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Premiera utworu "The One" LeonVoci z okazji pierwszej edycji Onko Ligi
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

20 lipca w Warszawie 9 (AWF – Marymoncka 34) odbędą się największe Mistrzostwa Piłki Nożnej ONKO LIGA 2019. Specjalnie na tę okazję powstał utwór „The One” w wykonaniu kwartetu tenorów LeonVoci.

Premiera utworu "The One" LeonVoci z okazji pierwszej edycji Onko Ligi LIFESTYLE, Muzyka - 20 lipca w Warszawie 9 (AWF – Marymoncka 34) odbędą się największe Mistrzostwa Piłki Nożnej ONKO LIGA 2019. Specjalnie na tę okazję powstał utwór „The One” w wykonaniu kwartetu tenorów LeonVoci.

Pieśń stała się oficjalnym hymnem wydarzenia i będzie towarzyszyła Międzynarodowym Mistrzostwom Piłki Nożnej Dzieci z chorobami onkologicznymi.  

LeonVoci to zespół założony w 2015 roku we Lwowie. Popularyzuje muzykę klasyczną poprzez śpiew operowy w nowoczesny sposób. Zespół tworzą zawodowi śpiewacy, którzy są zwycięzcami ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów i festiwali, a także mają międzynarodowe doświadczenie sceniczne w różnych teatrach świata. 

Pomysł na stworzenie utworu „The One” narodził się w styczniu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, po pokazie mody "Dzieci Dzieciom", który to cyklicznie organizowany jest przez "Fundację Spełnionych Marzeń". Kwartet LeonVoci, wspólnie ze znanymi i lubianymi gwiazdami sceny, kina, telewizji, muzyki, towarzyszył na wybiegu młodym modelom i modelkom po przebytych chorobach. Wydarzenie miało na celu łamanie stereotypów dotyczących leczenia chorób nowotworowych oraz pokazanie iż chorobę nowotworową można pokonać. Po udanym i wzruszającym koncercie kwartet dostał propozycję przygotowania i odśpiewania nowego hymnu na lipcowej Onko Lidze. Piękny tekst hymnu napisała  Angelika Wdowczyk, wokalistka znana pod pseudonimem LIKA. Artystka zadebiutowała wiele lat temu w programie "Szansa na sukces". Wystąpiła wtedy na scenie Sali Kongresowej wraz z zespołem Perfect z piosenką "Ale w koło jest wesoło". Muzykę do hymnu „The One” skomponował znany polski gitarzysta i lider zespołu rockowego Harlem, Krzysztof Jaworski (Dżawor) Jest jednym z najbardziej uznanych polskich gitarzystów. Jest producentem i kompozytorem wielu hitów i hymnów do takich akcji społecznych jak : Mazury Cud Natury (New Seven Wonders ) Podziel się posiłkiem (Fundacja Polsat ) Senior Games, 30 lecie NZS, Hymn Fundacji księdza Kaczkowskiego.

A to już wiesz?  „Kim jestem?” – pierwszy singiel z nowej płyty Lipali

Do utworu powstał również klip promujący wydarzenie:

Fundacja Spełnionych Marzeń istnieje 17 lat. Prezesem jest wspaniały człowiek Tomek Osuch (jego syn 17 lat temu przegrał walkę z rakiem, po tym Tomasz postanowił pomagać dzieciom onkologicznym). Fundacja Spełnionych Marzeń na co dzień pracuje z dziećmi w trakcie i po leczeniu onkologicznym. Priorytetem Fundacji są działania, które na celu mają stworzenie możliwości powrotu do „normalnego” życia i uczestniczeniu w nim jak pozostali rówieśnicy. Zgodnie z tą ideą od kilkunastu lat organizują w Warszawie zawody sportowe dla dzieci po leczeniu nowotworowym. W tym roku po raz pierwszy są to zawody piłkarskie pod nazwą – ONKO LIGA.

Udział w mistrzostwach weźmie aż 14 drużyn.
Będą to dzieci z Łodzi, Bydgoszczy, Wrocławia, Krakowa, Olsztyna, Lublina, Kielc, Warszawy. Przyjadą też drużyny dzieci z Czech, Litwy, Turcji, Ukrainy oraz dwie drużyny ze Słowacji. 

Zapraszamy wszystkich do udziału w tych mistrzostwach i kibicowaniu zawodnikom!

www.spelnionemarzenia.org.pl
www.facebook.com/spelnionychmarzen
www.facebook.com/events/1791506987625316 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Premiera utworu "The One" LeonVoci z okazji pierwszej edycji Onko Ligi LIFESTYLE, Muzyka - 20 lipca w Warszawie 9 (AWF – Marymoncka 34) odbędą się największe Mistrzostwa Piłki Nożnej ONKO LIGA 2019. Specjalnie na tę okazję powstał utwór „The One” w wykonaniu kwartetu tenorów LeonVoci.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy