Aktualności LIFESTYLE muzyka

Bitwa Muzyczna – największy pojedynek kapel i wokalistów tego roku

Bitwa Muzyczna – największy pojedynek kapel i wokalistów tego roku
O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie

Data publikacji: 2019-07-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Bitwa Muzyczna – największy pojedynek kapel i wokalistów tego roku
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski.

Bitwa Muzyczna - największy pojedynek kapel i wokalistów tego roku LIFESTYLE, Muzyka - O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski.

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe zapraszają na  Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

– Zgłosić się może każdy. Wokalista, solista, zespół w dowolnym gatunku muzycznym.

– Wrzucajcie do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/441054503395842/ jeden własny utwór (plik wideo albo audio, link do YouTube, Vimeo lub innej platformy dostępnej bez logowania i opłat).

– W opisie podajcie swoje imię i nazwisko lub pseudonim (soliści) albo nazwę kapeli. Możecie się otagować, dodajcie krótki opis (do 500 znaków) i zachęćcie nas do wybrania właśnie Was.

– Zgłoszenie możecie udostępniać na swoich kanałach w mediach społecznościowych. To się Wam przyda w finale.

Spośród wszystkich zgłoszeń surowi jurorzy z  Przylądka Nadziei i  Hard Rock Cafe Wrocław wybiorą 8 wykonawców, którzy spodobają się nam najbardziej. Cała ósemka zamierzy się w Bitwie Muzycznej, 7 września na scenie na wrocławskim Rynku. 

Będzie się działo!

Zaczynamy od godziny 13.00. Bitwę toczymy w formule  "przegrywający odpada". Czyli przygotujcie 3 utwory,  bo do finału prowadzą trzy rundy. I w każdej musicie zagrać coś innego.

I teraz najważniejsze. Po każdym pojedynku zaprosimy Waszych fanów na Wielką Wagę Przeznaczenia. To ona zdecyduje, kto przejdzie do kolejnej rundy! Zaproście wszystkich krewnych i znajomych! Będzie się liczyć każdy kilogram fana!

A to już wiesz?  Geoffrey Rush jako Albert Einstein w produkcji "Geniusz"

Na zwycięzcę finałowego pojedynku czeka  sława, chwała i fejm. Ale nie tylko. Hard Rock Cafe zorganizuje Wam koncert na najbardziej rockowej scenie w samym sercu Wrocławia. Czyli… w Hard Rock Cafe właśnie!

Na zgłoszenia czekamy do 4 sierpnia. Wyniki ogłosimy 6 sierpnia.

 

Szczegóły Bitwy Muzycznej znajdziecie na stronie naszego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/441054503395842/

**

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 27 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tu każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Bitwa Muzyczna - największy pojedynek kapel i wokalistów tego roku LIFESTYLE, Muzyka - O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy