Aktualności LIFESTYLE muzyka

CANDELLANA DLA MARILYNA MANSONA

CANDELLANA DLA MARILYNA MANSONA
Manson poprzez agencję Global Merchandising Services rozpoczął współpracę z marką Candellana, która wykonała dla niego fenomenalną świecę, jako unikalny gadżet dla

Data publikacji: 2018-05-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: CANDELLANA DLA MARILYNA MANSONA
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Manson poprzez agencję Global Merchandising Services rozpoczął współpracę z marką Candellana, która wykonała dla niego fenomenalną świecę, jako unikalny gadżet dla fanów.

CANDELLANA DLA MARILYNA MANSONA LIFESTYLE, Muzyka - Manson poprzez agencję Global Merchandising Services rozpoczął współpracę z marką Candellana, która wykonała dla niego fenomenalną świecę, jako unikalny gadżet dla fanów.

Marilyn Manson, kontrowersyjny artysta, który ma miliony fanów na całym świecie, wystąpi w czerwcu w Polsce! Manson poprzez agencję Global Merchandising Services rozpoczął współpracę z marką Candellana, która wykonała dla niego fenomenalną świecę, jako unikalny gadżet dla fanów. Z tej okazji Candellana zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, gdzie wygrać można bilety na koncert Marilyna.

Najlepsze gadżety dla artystów

Candellana od dwóch lat tworzy spersonalizowane, kształtne świece dla firm, korporacji, a także dla światowej sławy zespołów. Pracują już m. in. z takimi kapelami jak Slayer, Motorhead, A Perfect Circle czy Ghost. – Jesteśmy jedyną firmą na świecie, która jest w stanie wykonać tego typu kształtne świeczki. Mamy więc zamówienia z całego globu, a wszystko powstaje w naszej fabryce pod Toruniem. To, co zadziało się w ostatnich miesiącach, to prawdziwy boom na nasze produkty, każdy nowy projekt to dla nas wyzwanie, a my uwielbiamy nietypowe pomysły, im bardziej szalone, tym lepiej! Stworzenie świecy dla Marilyna Mansona, to dla nas wyróżnienie, sama świeca zaś, idealnie oddaje jego twórczość. Jest mroczna, niepokojąca, naprawdę mega! – mówi Marek Kaliński z Candellany.

Weź udział w konkursie

Jeżeli jesteś fanem Marilyna Mansona, koniecznie weź udział w konkursie i wygraj dwa bilety na koncert, który odbędzie się 13 czerwca na Torwarze. Co należy zrobić?

Polub profil Candellany na Facebooku i Instagramie, a pod postem konkursowym w jednym zdaniu napisz, dlaczego to Ty powinieneś znaleźć się na koncercie Marilyna Mansona? Na odpowiedzi czekamy do 30 maja włącznie. Wyniki zostaną ogłoszone 31 maja na Facebooku.

A to już wiesz?  Najchętniej kupowane płyty z muzyką w 2017 roku

http://candellana.com/

https://maknolia.pl/

https://www.facebook.com/candellanacandle/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
CANDELLANA DLA MARILYNA MANSONA LIFESTYLE, Muzyka - Manson poprzez agencję Global Merchandising Services rozpoczął współpracę z marką Candellana, która wykonała dla niego fenomenalną świecę, jako unikalny gadżet dla fanów.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy