Aktualności LIFESTYLE muzyka

Michał Masłoń prezentuje klip "Tysiąc mil".

Michał Masłoń prezentuje klip "Tysiąc mil".
Utwór zapwiada pierwszy album Michała, który ukaże się jesienią tego roku. Do utworu powstał przepiękny

Data publikacji: 2019-04-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Michał Masłoń prezentuje klip "Tysiąc mil".
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Utwór zapwiada pierwszy album Michała, który ukaże się jesienią tego roku. Do utworu powstał przepiękny teledysk.

Michał Masłoń prezentuje klip "Tysiąc mil". LIFESTYLE, Muzyka - Utwór zapwiada pierwszy album Michała, który ukaże się jesienią tego roku. Do utworu powstał przepiękny teledysk.

Produkcją, reżyserią oraz scenariuszem do teledysk zajął się zdolny angielski aktor i twórca  filmowy Darren Bransford. Główne role w teledysku zagrali Justyna Świerczyńska oraz znany zarówno z popularnego serialu "Na wspólnej" jak i z docenionej przez widzów i krytyków sztuki teatralnej "Jaskiniowcy" Dawid Czupryński.

                                                     Teledysk – TYSIĄC MIL 
                                                 https://youtu.be/iRqklhvlgtc

Na pytanie, jakie przesłanie niesie ze sobą piosenka "Tysiąc mil " Michał odpowiada krótko: – "Dobre wspomnienia łączą ludzi na zawsze. Trzeba tylko sobie to uzmysłowić. To one są naszą siłą i jedyną szansą na poradzenie sobie w nieciekawych momentach.  To dzięki nim jesteśmy w stanie przebaczać i kochać dalej. I o tym jest ta piosenka. O przebudzeniu i opamiętaniu."

Michał Masłoń to wokalista i autor tekstów. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, w latach 2007-2009 solista międzynarodowej grupy 12 Tenorów. Koncertował w wielu miastach Europy, był zapraszany na gościnne występy między innymi do Londynu, Dublina, Rzymu, Bolonii, Berlina i  Neapolu. W roku 2015 w wielu rozgłośniach radiowych można było usłyszeć jego przebój "Bezdomne serce", który zajmował wysokie pozycje na regionalnych listach przebojów. 

Obecnie pracuje nad pierwszym swoim albumem studyjnym, którego premiera odbędzie się jesienią tego roku. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Michał Masłoń prezentuje klip "Tysiąc mil". LIFESTYLE, Muzyka - Utwór zapwiada pierwszy album Michała, który ukaże się jesienią tego roku. Do utworu powstał przepiękny teledysk.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

A to już wiesz?  ‘Made by you’ - Maurycy Gomulicki, Rafał Dominik oraz Gregor Różański

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy