sport Wiadomości branżowe

TEEKANNE sponsorem biegowych zmagań? To już tradycja!

W połowie sierpnia biegacze górscy z całej Polski zmierzyli się ze sobą w ramach ICEBUG Summer Trail 2014. Po raz kolejny wśród sponsorów wydarzenia znalazła się marka TEEKANNE!Sukces zimowych zmagań zachęcił organizatorów do powtórzenia imprezy, tym razem w wydaniu letnim. Zawody rozegrane zostały 16 i 17 sierpnia. W pakiecie startowym dla osób biorących udział w zmaganiach znalazła się herbata TEEKANNE.W sobotę ponad stu trzydziestu pasjonatów rywalizacji górskich stanęło na starcie 16- kilometrowego biegu. Prócz standardowego rankingu, przeprowadzono klasyfikację w ramach I Mistrzostw Polski w Zbieganiu Górskim. Mistrzostwa rozegrane zostały na odcinku z Turbacza do Nowego Targu, mierzącym prawie 6- kilometrów. Miały one ciekawą formułę, gdyż zbieg był elementem zmagań podczas całej trasy. Nieco zmęczeni zawodnicy mieli już zatem za sobą wybieg pod górę. Mistrzem kraju w kategorii mężczyzn został Piotr Biernawski. Rywalizację wśród kobiet wygrała natomiast Ewa Majer.Niedziela, drugi dzień zmagań, była natomiast wyzwaniem dla miłośników imprez na orientację. Zadaniem startujących było

W połowie sierpnia biegacze górscy z całej Polski zmierzyli się ze sobą w ramach ICEBUG Summer Trail 2014. Po raz kolejny wśród sponsorów wydarzenia znalazła się marka TEEKANNE!

Sukces zimowych zmagań zachęcił organizatorów do powtórzenia imprezy, tym razem w wydaniu letnim. Zawody rozegrane zostały 16 i 17 sierpnia. W pakiecie startowym dla osób biorących udział w zmaganiach znalazła się herbata TEEKANNE.

W sobotę ponad stu trzydziestu pasjonatów rywalizacji górskich stanęło na starcie 16- kilometrowego biegu. Prócz standardowego rankingu, przeprowadzono klasyfikację w ramach I Mistrzostw Polski w Zbieganiu Górskim. Mistrzostwa rozegrane zostały na odcinku z Turbacza do Nowego Targu, mierzącym prawie 6- kilometrów. Miały one ciekawą formułę, gdyż zbieg był elementem zmagań podczas całej trasy. Nieco zmęczeni zawodnicy mieli już zatem za sobą wybieg pod górę. Mistrzem kraju w kategorii mężczyzn został Piotr Biernawski. Rywalizację wśród kobiet wygrała natomiast Ewa Majer.

Niedziela, drugi dzień zmagań, była natomiast wyzwaniem dla miłośników imprez na orientację. Zadaniem startujących było zebranie jak największej liczby punktów kontrolnych, w ramach ustalonych limitów czasowych. Zmagania wygrała Urszula Zimny i Artur Moroń.

Podczas ICEBUG Summer Trail 2014 odbyły się również imprezy towarzyszące ? szkolenia na orientację i bieg dla dzieci. Wydarzenie było więc sportowym wyzwaniem i zabawą dla pasjonatów w każdym wieku.