Aktualności LIFESTYLE muzyka

Sunrise Festival 2019 – światowe gwiazdy zagrają w Podczelu!

Sunrise Festival 2019 – światowe gwiazdy zagrają w Podczelu!
Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od otwarcia bram Sunrise Festval. Impreza rozpocznie się już 19 lipca i potrwa 3 dni. Na pięciu potężnych scenach wystąpią między innymi The Chainsmokers, Armin van Buuren, Don Diablo, Afrojack, Adam Beyer, Oliver Heldens, Martin

Data publikacji: 2019-07-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sunrise Festival 2019 – światowe gwiazdy zagrają w Podczelu!
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od otwarcia bram Sunrise Festval. Impreza rozpocznie się już 19 lipca i potrwa 3 dni. Na pięciu potężnych scenach wystąpią między innymi The Chainsmokers, Armin van Buuren, Don Diablo, Afrojack, Adam Beyer, Oliver Heldens, Martin Solveig.

Sunrise Festival 2019 - światowe gwiazdy zagrają w Podczelu! LIFESTYLE, Muzyka - Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od otwarcia bram Sunrise Festval. Impreza rozpocznie się już 19 lipca i potrwa 3 dni. Na pięciu potężnych scenach wystąpią między innymi The Chainsmokers, Armin van Buuren, Don Diablo, Afrojack, Adam Beyer, Oliver Heldens, Martin Solveig.

Sunrise Festival 2019 – światowe gwiazdy zagrają w Podczelu!

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od otwarcia bram Sunrise Festival, czyli jednego z największych wydarzeń muzycznych w Europie Środkowo-Wschodniej! Impreza rozpocznie się już 19 lipca i potrwa 3 dni. Tegoroczna, siedemnasta edycja zapowiada się niezwykle ekscytująco. W Podczelu wystąpią największe światowe gwiazdy muzyki elektronicznej. W sumie na Sunrise Festival zagra blisko 100 artystów z Polski i zagranicy.

Na pięciu potężnych scenach wystąpią między innymi The Chainsmokers, Armin van Buuren, Don Diablo, Paul van Dyk, Afrojack, Adam Beyer, Timmy Trumpet, Oliver Heldens, Headhunterz, Martin Solveig, Nervo, Jamie Jones, Fedde Le Grand, W&W, Noisecontrollers, Claptone, Tchami, Malaa, Alok, Booka Shade, Joris Voorn i Laidback Luke. Nie zabraknie też sporej reprezentacji polskiej sceny klubowej. Za konsoletą pojawią się między innymi Gromee, DJ Kuba & Neitan, Kris, Dirty Rush & Gregor Es, Bartes, DUSS, Neevald i wielu innych.

Specjalnie dla fanów muzyki house sprowadzamy do Polski światowy projekt UNITED ANTS, który zagości w naszym kraju po raz pierwszy w historii. To prestiżowa marka powstała na Ibizie, czyli wyspie nierozerwalnie kojarzonej z najlepszymi klubowymi dźwiękami. Scena UNITED ANTS rozbrzmi w piątek 19 lipca. Zagrają tam między innymi Nic Fanciulli, Andrea Oliva, Solardo i Steve Lawler.

Na Sunrise Festival zadebiutuje też scena z muzyką hardstyle. Fani mocnych brzmień będą mogli bawić się przy swoich ulubionych dźwiękach w piątek 19 lipca. Na Silver Stage wystąpią największe gwiazdy gatunku: Headhunterz, Noisecontrollers, Zatox, Frontliner i Keltek. To będzie mocne uderzenie!

A to już wiesz?  Finał kina letniego na placu Europejskim

Tegoroczna edycja obfituje również w potężne debiuty! Po raz pierwszy w Polsce zagra amerykański duet The Chainsmokers, który bije rekordy popularności na całym świecie. Ich single notują miliardy odsłon w Internecie. Są zdobywcami prestiżowych nagród, między innymi Grammy. Na Sunrise Festival zadebiutuje też Alok! Brazylijska gwiazda muzyki elektronicznej od lat jest w czołówce rankingu DJ Mag TOP100 DJs. Jego unikalny styl przyciąga miliony fanów.

To tylko mały przedsmak tego, co przygotowaliśmy dla uczestników Sunrise Festival. Oprócz potężnego składu artystów spodziewajcie się zapierającej dech w piersiach scenografii, oszałamiających pokazów pirotechnicznych, najwyższej jakości dźwięku, wysokiej klasy pola namiotowego SunCityz dostępem do stref sanitarnych, gastronomicznych, sportowych, wielu usług i atrakcji. Nowością będzie między innymi Sunrise Cafe, czyli strefa chill-out na pobliskiej plaży. Ta edycja przejdzie do historii!

Sunrise Festival 2019 – lineup z podziałem na dni i sceny:

Sunrise Festival 2019 – 19 lipca (piątek)

RED STAGE:

– ADAM DE GREAT

– ARMIN VAN BUUREN

– FEDDE LE GRAND

– MARLO

– MELO.KIDS

– RUBEN DE RONDE

– W&W

BLUE STAGE:

– ALEX M.O.R.P.H

– ARCTIC MOON

– BEN NICKY

– KHOMHA

– NITROUS OXIDE

– PAUL VAN DYK

SILVER STAGE: 

– FRONTLINER

– HEADHUNTERZ

– KELTEK

– NOISECONTROLLERS

– ZATOX

ANTS STAGE:

– ANDREA OLIVA

– DEEPLOMATIK

– FRANCISCO ALLENDES B2B UNER

– NIC FANCIULLI

– SOLARDO

– STEVE LAWLER

HELDEEP STAGE:

– BARTES

– DISCIPLES

– EDX 

– MK

– NEEVALD

– NORA EN PURE

– OLIVER HELDENS

Sunrise Festival 2019 – 20 lipca (sobota)

RED STAGE:

– AFROJACK

– ALOK

– BOUNCE INC.

– DJ KUBA & NEITAN

– DON DIABLO

A to już wiesz?  Spotkanie z Łydką Grubasa w Poznaniu

– NERVO

BLUE STAGE:

– COSMIC GATE

– INDECENT NOISE

– JORDAN SUCKLEY

– MATT BUKOVSKI

– OLIVER SMITH

– PURPLE HAZE

– ØRJAN NILSEN
SILVER STAGE:

– CLAPTONE

– CRISTOPH

– MATUSH

– MILKWISH

– RIVA STARR

– TENSNAKE

BLACK STAGE:

– ADAM BEYER B2B IDA ENGBERG

– DAVE METZO

– DUSS

– JAMIE JONES

– JORIS VOORN

– NICOLE MOUDABER

MARTIN SOLVEIG PRESENTS STAGE:

– CHRISS JAXX

– GOLDEN FEATURES

– LA FUENTE

– LOUD LUXURY

– MARTIN SOLVEIG 

– MICHAEL CALFAN

– MIQRO

Sunrise Festival 2019 – 21 lipca (niedziela)

RED STAGE:

– DIRTY RUSH & GREGOR ES

– GROMEE

– JAY HARDWAY

– KEANU SILVA

– THE CHAINSMOKERS

– TIMMY TRUMPET

BLUE STAGE:

– 4 STRINGS

– CJ STONE

– DJ KRIS

– GREGORY

– MATYS

– PERAN VAN DIJK

WHITE STAGE:

– CHUCKIE

– EMDI

– LAIDBACK LUKE

– MOGUAI

– ROKO

– WALLY LOPEZ

BLACK STAGE:

– BOOKA SHADE

– CHELINA MANUHUTU

– EATS EVERYTHING

– HEIDI

– PYSH

– TIGA

– WEIKUM

NO REDEMPTION STAGE:

– BROHUG

– IBRANOVSKI

– INDOX

– MERCER

– TCHAMI X MALAA

– VALENTINO KHAN

www.sunrisefestival.pl

https://www.facebook.com/sfmdt/

https://www.instagram.com/sunrisefestivalpl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Sunrise Festival 2019 - światowe gwiazdy zagrają w Podczelu! LIFESTYLE, Muzyka - Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od otwarcia bram Sunrise Festval. Impreza rozpocznie się już 19 lipca i potrwa 3 dni. Na pięciu potężnych scenach wystąpią między innymi The Chainsmokers, Armin van Buuren, Don Diablo, Afrojack, Adam Beyer, Oliver Heldens, Martin Solveig.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy