Aktualności LIFESTYLE muzyka

W Żurominie zapowiada się niezła YAZDA!

W Żurominie zapowiada się niezła YAZDA!
Już 19 sierpnia w Żurominie, wszyscy fani imprezowych wrażeń będą mogli doświadczyć na własnej skórze, co to znaczy bawić się na całego! Wszystko za sprawą nowego napoju energetycznego Yazda! Energy

Data publikacji: 2017-08-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W Żurominie zapowiada się niezła YAZDA!
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Już 19 sierpnia w Żurominie, wszyscy fani imprezowych wrażeń będą mogli doświadczyć na własnej skórze, co to znaczy bawić się na całego! Wszystko za sprawą nowego napoju energetycznego Yazda! Energy Drink.

W Żurominie zapowiada się niezła YAZDA! LIFESTYLE, Muzyka - Już 19 sierpnia w Żurominie, wszyscy fani imprezowych wrażeń będą mogli doświadczyć na własnej skórze, co to znaczy bawić się na całego! Wszystko za sprawą nowego napoju energetycznego Yazda! Energy Drink.

Już 19 sierpnia w Żurominie, wszyscy fani imprezowych wrażeń będą mogli doświadczyć na własnej skórze, co to znaczy bawić się na całego! Wszystko za sprawą nowego napoju energetycznego Yazda! Energy Drink, który wkracza na rynek, by podładować energetyczne akumulatory swoich fanów. To pierwszy napój dedykowany pasjonatom Polo & Dance, a jego dumnym ambasadorem został zespół MIG.

 

Wielka premiera na Disco Festivalu

 

Fani muzyki Polo & Dance doczekali się oficjalnego napoju, który dodaje energii z POLOtem! We wrześniu na rynku pojawi się unikalny wariant smakowy, który zawiera taurynę i kofeinę oraz został wzbogacony witaminami, co wyróżnia go spośród napojów energetycznych. To najwyższej jakości produkt, który nie tylko dodaje energii, ale także doskonale smakuje. 

Zanim trafi na sklepowe półki, będzie miał swoją premierę na Disco Festivalu w Żurominie, 19 sierpnia 2017 roku. – Yazda! Enegry Drink to zupełnie nowy produkt na rynku napojów energetycznych. Został stworzony z myślą o fanach muzyki, która sprawia, że nogi same rwą się do tańca – Polo & Dance. To właśnie oni najbardziej potrzebują dodatkowego zastrzyku energii, by w pełni wykorzystać imprezową noc. – mówi Jerzy Nowotarski Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Sulimar. – Nie bez powodu postanowiliśmy zaprezentować produkt na Disco Festivalu w Żurominie. Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z konsumentami, więc chcieliśmy, aby mieli oni okazję spróbować go jako pierwsi. – dodaje.

A to już wiesz?  Muzyczna i fotograficzna podróż po Finlandii!

Zapraszamy wszystkich fanów tanecznych dźwięków do Żuromina – zapowiada się niezła YAZDA!

 

Energetyczny produkt i energetyczni ambasadorzy

 

Organizatorem Disco Festivalu jest jeden z najbardziej energetycznych zespołów w Polsce – grupa MIG. To właśnie oni zostali dumnymi ambasadorami napoju Yazda! Energy Drink, co potwierdza ich wizerunek na każdym produkcie. – Zaprosiliśmy do współpracy niezwykłych artystów sceny disco, którzy jak nikt inny potrafią zagrzewać publiczność do zabawy, a każdy ich koncert urasta do rangi niesamowitego widowiska. Cieszymy się, że mamy takich reprezentantów. – Jerzy Nowotarski.

Grupa MIG została założona w 2000 roku przez czwórkę rodzeństwa: Dorotę Pstrągowską oraz Marka, Krzysztofa i Sławomira Gwiazdowskich. Zespół ma na swoim koncie między innymi takie mega hity, jak: Wymarzona, Miód Malina, Słodka Wariatka, czy Nie ma mocnych na Mariolę, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube. Ich popularność z każdym dniem rośnie coraz bardziej. Ostatni utwór grupy –  Lalunia, już w pierwszych dniach od premiery odniósł spektakularnych sukces. Zespół MIG i Yazda! Energy Drink to idealny duet na rozgrzanie każdej imprezy

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
W Żurominie zapowiada się niezła YAZDA! LIFESTYLE, Muzyka - Już 19 sierpnia w Żurominie, wszyscy fani imprezowych wrażeń będą mogli doświadczyć na własnej skórze, co to znaczy bawić się na całego! Wszystko za sprawą nowego napoju energetycznego Yazda! Energy Drink.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy