Aktualności LIFESTYLE muzyka

Marzysz o podróży do USA? Od 16 lipca Stany Zjednoczone zagoszczą w Sukcesji!

Marzysz o podróży do USA? Od 16 lipca Stany Zjednoczone zagoszczą w Sukcesji!
Data publikacji: 2017-07-06 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Marzysz o podróży do USA? Od 16 lipca Stany Zjednoczone zagoszczą w Sukcesji! Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka Stany Zjednoczone

Data publikacji: 2017-07-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Marzysz o podróży do USA? Od 16 lipca Stany Zjednoczone zagoszczą w Sukcesji!
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Marzysz o podróży do USA? Od 16 lipca Stany Zjednoczone zagoszczą w Sukcesji! LIFESTYLE, Muzyka -

Stany Zjednoczone to kraj niezliczonych możliwości, gdzie dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych, a dzięki determinacji można osiągać szczyty. Od 16 lipca klimat rodem z USA zapanuje w Sukcesji. Przez kolejne dwa tygodnie nie zabraknie charakterystycznej muzyki country czy zajęć z rodowitymi native speakerami.

 

W niedzielę, 16 lipca w godzinach od 13:00 do 15:00, przed wejściem głównym Sukcesji, amerykański zespół folkowy zagra covery popularnych utworów rodem zza oceanu. Podczas koncertu, inna grupa Amerykanów prowadzić będzie wśród publiczności i przechodniów popularną w USA grę trivia, sprawdzając ich wiedzę na temat Stanach Zjednoczonych. Za prawidłowe odpowiedzi przewidziane są nagrody.

 

Dzień później, 17 lipca, rozpoczną się dwutygodniowe bezpłatne indywidualne zajęcia konwersacyjne, prowadzone przez native speakerów. Będzie to już 4. edycja Let's Start Talking Łódź. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.facebook.com/LSTLodz lub pod nr telefonu 500 033 327.

 

Organizatorem wydarzenia jest Ruch Akademicki Pod Prąd, Fundacja Let's Start Talking. Dodatkowe atrakcje zapewnia kawiarnia Starbucks Coffee.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Marzysz o podróży do USA? Od 16 lipca Stany Zjednoczone zagoszczą w Sukcesji! LIFESTYLE, Muzyka -
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

A to już wiesz?  PODRÓŻ DO ŚWIATA AUTYZMU W GALERII KATOWICKIEJ

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy