Aktualności LIFESTYLE muzyka

Poczuj muzyczną magię świąt z Play i Tidal

Poczuj muzyczną magię świąt z Play i Tidal
Któż z nas nie lubi świąt? Ubierania choinki, świątecznych wypieków i obdarowywania się prezentami? Zwykle tłem tych pięknych wydarzeń jest klimatyczna muzyka. Każdy z nas ma takie utwory, bez których nie wyobraża sobie

Data publikacji: 2016-12-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Poczuj muzyczną magię świąt z Play i Tidal
Kategoria: LIFESTYLE, Muzyka

Któż z nas nie lubi świąt? Ubierania choinki, świątecznych wypieków i obdarowywania się prezentami? Zwykle tłem tych pięknych wydarzeń jest klimatyczna muzyka. Każdy z nas ma takie utwory, bez których nie wyobraża sobie świąt.

Poczuj muzyczną magię świąt z Play i Tidal LIFESTYLE, Muzyka - Któż z nas nie lubi świąt? Ubierania choinki, świątecznych wypieków i obdarowywania się prezentami? Zwykle tłem tych pięknych wydarzeń jest klimatyczna muzyka. Każdy z nas ma takie utwory, bez których nie wyobraża sobie świąt.

Któż z nas nie lubi świąt? Ubierania choinki, świątecznych wypieków i obdarowywania się prezentami? Zwykle tłem tych pięknych wydarzeń jest klimatyczna muzyka. Każdy z nas ma takie utwory, bez których nie wyobraża sobie świąt. Play i Tidal przygotował playlisty pełne niezapomnianych, zimowych melodii, które umilą nam ten magiczny okres.

W całym domu pachnie pierniczkami i choinką, spoglądamy za okno na bajecznie opadające płatki śniegu, a z radia dobiegają dźwięki przeboju zespołu WHAM czy też Mariah Carey. Muzyka przywołuje wspomnienia i obrazy, które zostają w nas na zawsze. Play dbając o to, by nasze święta pełne były dobrej muzyki przygotował w TIDAL unikatowe playlisty ze świątecznymi przebojami. Ciekawe, z którym utworem będą kojarzyć Ci się tegoroczne święta?

„Rocking Around the Christmas Tree” to składanka utworów, które doskonale umilą nam przygotowania do Wigilii i wprowadzą w ten wyjątkowy klimat. Playlista obfituje w świąteczne klasyki takie jak „Santa Claus is coming to town”, „Jingle Bell Rock”, „Rocking around the christmas tree”. Muzyka łączy pokolenia, a ta składanka jest najlepszym tego dowodem. Każdy znajdzie coś dla siebie wśród utworów legendarnych artystów takich jak: John Lennon, U2, Chuck Berry, Cyndi Lauper czy Jackson 5.

Kolejna propozycja jest ukłonem w stronę młodszych pokoleń słuchaczy. „Home for the Holidays 2015: New Christmas Favorites” to świąteczne hity największych gwiazd współczesnej sceny muzycznej. Justin Bieber, Ariana Grande, Coldplay – to ich utwory usłyszymy wybierając tę playlistę. Nie zabraknie również takich smaczków jak „Last Christmas” w wykonaniu Carly Rae Jepsen.

A to już wiesz?  Varius Manx & Kasia Stankiewicz | Empik Galeria Bałtycka

Dla tych, którzy nie lubią patetycznego nastroju, który towarzyszy świętom, polecamy składankę „A Comedy-Filled Christmas”. To playlista stworzona z przymrużeniem oka. Idealna dla miłośników komedii i ludzi, którzy podchodzą do wszystkiego z dużą dawką humoru. Jeżeli lubisz Monty Pythona albo masz słabość do „Alvina i wiewiórek”, nie możesz tego przegapić.

Wszystkie świąteczne playlisty, a także wiele innych, dostępne są na platformie Tidal. Klienci operatora sieci komórkowej Play otrzymują darmowy, dwuletni dostęp do tego serwisu w ramach promocji „Nielimitowana muzyka za darmo”. Usługę można aktywować do 31.12.2016r. i cieszyć się darmową muzyką przez dwa lata od momentu uruchomienia Tidala. W Play Mikołajki trwają cały rok, a prezenty dostaje się nie tylko na święta.

Link do playlisty: https://listen.tidal.com/playlist/1e51405e-1b32-4704-aff3-4a84a92e0343

Link do playlisty: https://listen.tidal.com/playlist/2359c1e0-8e62-4207-9769-657cfd9cc931

Link do playlisty: https://listen.tidal.com/playlist/56c46a38-2635-4651-b13e-929e9a1e48c2

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Poczuj muzyczną magię świąt z Play i Tidal LIFESTYLE, Muzyka - Któż z nas nie lubi świąt? Ubierania choinki, świątecznych wypieków i obdarowywania się prezentami? Zwykle tłem tych pięknych wydarzeń jest klimatyczna muzyka. Każdy z nas ma takie utwory, bez których nie wyobraża sobie świąt.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Muzyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy